سرآغاز سیاه

 


سرآغاز سیاه اولین فیلم کوتاه مستقلی است که توسط استودیو فیلم سازی نگارآرت ساخته شده است. ایده داستان بر گرفته از اتفاق های فراطبیعی و واقعی می باشد که بخشی از آن ها تجربه شخصی نویسنده و بخش دیگر از مستندات موجود الهام گرفته شده است.
سرآغاز سیاه در ژانرهای درام، راز آلود، ترسناک طبقه بندی شده و سعی دارد در بین فیلم های کوتاه این سبک تاثیر بیشتری بر روی مخاطبین علاقه مند خود بگذارد.
سرآغاز سیاه با نویسندگی و کارگردانی حسین غدیانی و با بودجه 2000 دلار در سال 1401 در دست ساخت قرار گرفت و با افزایش بودجه خود در حال بروزرسانی و تکمیل پروژه می باشد و این داستان اولین قسمت از یک سه گانه فیلم کوتاه را تشکیل می دهد.

بازیگران: مینا باسمچی / سعید فیروزی تهرانی / رُزا باسمچی
موزیک: محمد یکتا / وحید باباخانی / امین رضایی
خواننده تیتراژ: فرشید صحت
مشاوره و استوری برد: مریم نجارزاده
عکاس و فیلمبرداری پشت صحنه: متین نعمتی
دستیار صحنه: ستاره باسمچی
گریمور: مبینا محمودی
ترجمه به انگلیسی: سارینا رحمانی / صادق بروجردی
تدوین و جلوه های ویژه: حسین غدیانی
نویسنده و کارگردان: حسین غدیانی
با تشکر ویژه از: ایمان سیف آبادیفیلم کوتاه سرآغاز سیاه با حداقل عوامل و حداکثر توانایی و امکانات موجود مراحل تولید و پس تولید را سپری کرد و مسیر بسیار سختی را برای تجربه اول طی کرد و خود را برای به انتها رساندن این مسیر و حضور در جشنواره های بین المللی در سال 25-2024 آماده می کند. تیم فیلمسازی استودیوهای نگارآرت در پی دیده و شنیده شدن آثار خود هستند و نیاز به سرمایه گذارانی دارد که علاقه‌مند هستند تا این تیم را در پروژه های جدید و بزرگتر نگارآرت هم راهی کنند و در موفقیت های آتی شریک شوند.
تیزر شماره یک فیلم کوتاه سرآغاز سیاه: قابل مشاهده در یوتیوب