قوانین سایت


شرایط و ضوابط زیر برای استفاده بهتر کاربران و جلوگیری از سوتفاهم یا مشکلات احتمالی تنظیم و نوشته شده است.

- قوانین و مقررات وب سایت:
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات تیم نگارآرت به دقت مطالعه فرمایید.
خرید محصولات و همچنین استفاده از طرح‏ های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط سایت نگارآرت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات نگارآرت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین استودیوهای نگارآرت از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، تکمیل کننده کلیه توافق‏های قبلی محسوب می ‏شود.

- قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه ‏های استودیوهای نگارآرت منطبق با قوانین بین الملی، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و از این رو کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ‏ها و سرویس‏ های استودیوهای نگارآرت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏ کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

- تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری یا حقیقی خود که در مراحل خرید از درگاه پرداخت زیرین پال و یا اطلاعت دریافتی از راه تماس با ما مانند: (واتس اپ، تلگرام، سیگنال، دایرکت، ایمیل) به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات نگارآرت اقدام کند.

- تعریف فروشنده:
شخصی حقیقی یا حقوقی است که خدمات و محصولات خود را به صورت فیزیکی یا دیجیتالی در وب سایت نگارآرت عرضه کرده و به فروش می رساند.
ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان نگارآرت یا نگارآرت استودیوز، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام نگارآرت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی، آن را به Info@negarartstudios.com اطلاع دهید.

- قوانین نگارآرت:
1. قبل از خرید محصول یا خدمات از سایت حتما توضیحات لازمه بخش مربوطه آن را خوانده و بعد اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.
2. هرگونه سوال احتمالی و مشاوره قبل از خرید یا ثبت سفارش، با تیم نگارآرت فقط از طریق راه های ارتباطی قرار گرفته در وب سایت و شبکه های اجتماعی می باشد.
3. کلیه سفارش های ثبت شده برای خدمات یا محصولات دیجیتالی و فیزیکی، در بازه ی زمانی و حداکثری ذکر شده در آن بخش و یا به صورت مکتوب از طریق راه های ارتباطی به مشتریان عزیز اطلاع داده می شود.
4. روزهای کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران می باشد و کلیه سفارش ‏های ثبت شده در طول روزهای کاری در اولین روز پس از تعطیلات به ترتیب اولویت پردازش می‌‏شوند. نگارآرت به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری را می‌‏دهد.
5. در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی محصول خریداری شده مانند اتمام موجودی کالا یا مشکل فنی، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
6. نگارآرت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید و تغییر در خدمات دیجیتالی خود، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال کند.
7. کاربران باید هنگام سفارش محصول یا خدمات مورد نظر خود، فرم سفارش (درگاه زرین پال) و فرم (اطلاعات مشتری در نرم افزراهای پیام رسان) را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آن ها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، نگارآرت جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فاکتور صادر شده خود را نسبت به اطلاعات دریافتی و درخواستی از طریق راه های ارتباطی ما دریافت کنند.