درباره ما

Build--Yourself

سنگی که طاقت ضربه های تیشه را ندارد تندیس زیبا نخواهد شد, از ضربه های تیشه خسته مشو که وجودت شایسته تندیس است...

آنچه گذشت بر تاریخ ما:
- فروشگاه اینترنتی نگارآرت که در سال 1395 در زمینه تبلیغات و چاپ بر روی محصولات هنری فعالیت خود را آغاز کرد و پس گذشت 3 سال در این زمینه باقی ماند، در اوایل سال 1398 مدیران فروشگاه با توجه به وجود مشکلات اقتصادی مردم و شرکت ها در آن سال تصمیم گرفتند تا تولید و ارسال محصولات فروشگاه را به سراسر ایران متوقف کنند و تا آخرین لحظه پاسخگوی مشتریان عزیز باشند. در اینجا جا داره از جناب آقای “محمد علی آژ” که یکی از مدیران ارشد مجموعه که نقش پر رنگی در شکل گیری فروشگاه اینترنتی نگارآرت در این سال ها داشتند تشکر و قدر دانی شود. همچنین تشکر ویژه ای می شود از جناب آقای علی دادروند برای راهنمایی و استادی که مسیر تازه ای در فیلد شغلی گرافیک و چاپ برای ما به ارمغان آوردند.
- در مرداد سال 1398 نگارآرت با توجه به شرایط محیطی و اقتصادی و نیازهای جامعه تصمیم به تغییر فیلد خود زد تا با ارائه خدمات جدید نیازهای مخاطبین خود را برآورده کند، این خدمات در 12 فیلد کاری بین اعضای جدید تیم تقسیم و شکل گرفت که این روند بسیار سخت و طولانی بود و همچنان تا شکل گیری جدید بدنه نگارآرت این مسیر ادامه دارد... خدمات جدیدی در قالب 12 استودیو کوچک اما قدرتمند آغاز شد که با یکدیگر برای رسیدن به هدفی مشترک همکاری می کنند و آن شامل استودیوهای (گرافیک دوبعدی، گرافیک سه بعدی، موزیک و صداگذاری، نویسندگی، برنامه نویسی، طراحی سایت، عکاسی، مالتی مدیا، آموزش، انیمیشن، فیلم، گیم) می باشد که به زودی اطلاعات تکمیلی آن ها در شبکه های اجتماعی ما قرار خواهد گرفت.
- در این مسیر طولانی و جدید تیم ما نیازمند حمایت و همراهی شما عزیزان می باشد لطفا با ما همراه باشید...


تیم نگارآرت در ابتدا فعالیت خود را در زمینه چاپ بر روی محصولات هنری و هدایای تبلیغاتی و تاسیس فروشگاه اینترنتی در سال 1395 آغاز کرد. با گذشت زمان، شرایط محیطی جامعه و هدف بزرگی که تیم به آن اعتقاد داشت باعث شد تا مجموعه ما به مسیر دیگری هدایت شود.


- ایده ساخت یک مجموعه داستانی بزرگ همراه با پیام های پنهان بسیاری در آن، همچنین پتانسیل بالای اعضای تیم و توانایی در زمینه های مختلف کاری و هنری باعث شد هر چه بیشتر به این هدف هدایت شود.
- تیمی که در تلاش است مخاطبان بسیاری را در سطح بین الملل به خود جلب کند و در این راه استودیوهای نگارآرت (Negarart Studios) با پیشرفت روز افزون در زمینه های مختلف فعالت خود می کوشد تا خدمات بزرگ و آثار ارزشمندی از خود ارائه دهد.

 
 

لوگوی مجموعه نگارآرت: از آنجایی که تخصص اصلی تیم نگارآرت بر پایه طراحی گرافیک دو بعدی بوده است، زمان قابل توجهی برای طراحی لوگو مجموعه صرف شد که بتواند در نگاه اول برای مخاطب جذاب و گیرا باشد و هم نام مجموعه در دل طرح قرار بگیرد، طرح لوگو تشکیل شده از کلمه “نگار” که به صورت منحنی های در هم پیچیده ترسیم و از سه رنگ سازمانی: “مشکی”، “بنفش” و “صورتی” تشکیل شده است.

 

اعضای اصلی استودیو های نگارآرت


حسین غدیانی

مدیرعامل نگارآرت
گرافیست / تدوینگر
نویسنده / کارگردان


آیسا ماهوتچی

تصویرساز
گرافیست/نقاش/دوبلور


الهام منصوریان

مشاور فنی
شاعر / نویسنده


محمد علی آژ

کارشناس امنیت شبکه
مدرس / پشتیان شبکه


دامون محمودی

گرافیست
طراح / عکاس


متین نعمتی

گرافیست
عکاس/ادیتور/طراح


مینا باسمچی

دبیر زبان انگلیسی
تدوینگر / بازیگر


الهام میرآخورلو

کارشناس IT
نویسنده / شاعر


رضوانه پورامید

عکاس
گرافیست / ادیتور


علی دادروند

طراح سایت
برنامه نویس/ مارکتینگ


محمد قدرتی

طراح سایت
html / CSS / WP
طراح/ گرافیست


مهدی زمانی

مارکتینگ
گوینده / برندینگ


سارینا رحمانی

مترجم ارشد
انگلیسی / روسی
ترکی / فرانسه


مرتضی مظلومی

طراح و مدل ساز 3D
VFX / Visualization


محمد یکتا

آهنگساز / گیتار الکتریک
میکس/مسترینگ/تنظیم


وحید باباخانی

آهنگساز / گیتار بیس
پیانو


فرشید صحت

خواننده / نوازنده
ترانه سرا


امین رضایی مهر

درامرز / نوازنده


مبینا محمودی

گریمور / گرافیست
نقاش


مریم نجارزاده

تصویرساز و گرافیست
تدوینگر/فیلمساز
ناظر چاپ


نرجس وهاب

گرافیست/ بازیگر


شاهین ممتحنی

گرافیست/ UX/UI