تخفیف های طراحی گرافیک

 

تخفیف های طراحی گرافیکی دو بعدی

 

■ طراحی لوگو: (Logo Design)
لوگو یا نماد تجاری نیازمند هر شخص حقیقی و حقوقی می باشد که برای معرفی خدمات یا محصول های خود با این نماد و اسم شناخته شود، لوگو باید به گونه ای باشد که در نگاه اول گیرا و خوش نقش به نظر آید تا بتواند معنی و مفهوم آن در ذهن مخاطب یا مشتری بماند، همچنین استفاده از رنگ های سازمانی مناسب نقش مهمی در بیان حس کسب و کار به را مخاطبین دارد. استودیو گرافیک دوبعدی نگارآرت برای طراحی لوگوی سازمانی شما سه پکیج از سه نوع متفاوت و بسیار محبوب طراحی لوگو را به شما پیشنهاد می دهد که می توانید بر اساس نیاز خود یکی از این پکیج ها را ثبت سفارش نمایید.
نکات مهمی که نگار آرت در طراحی لوگوی شما رعایت می کند و به آن پایبند است:
1. حفظ تقارن و تعادل در طراحی 2. انتخاب سایز و مقیاس مناسب 3. استفاده از رنگ های تاثیر گذار 4. شناخت دقیق سبک کمپانی 5. رسمیت شناساندن یک برند 6. منحصر و ماندگار بودن لوگو.
 
 
 

■ طراحی ست اداری: (Business Stationery Collateral Set)
به مجموعه ای از ملزومات فیزیکی و چاپی برند یا شرکت که با رعایت نکات مشترک مثل تم اصلی و نماد برند، طراحی می شوند را ست اداری می گویند. داشتن یک ست اداری شکیل و زیبا برای یک کسب و کار نه تنها برای مجموعه ارزش و اعتبار زیادی می آورد بلکه مشتری یا مخاطب به نظم و دقیق بودن مدیریت و فرآیند برند پی می برد و اعتماد بیشتری به خدمات و محصولات آن کسب و کار می کند.
یک ست اداری کامل معمولا از اقلامی همچون: کارت ویزیت، کارت پرسنلی، سربرگ سایز A4، سربرگ سایز A5، پاکت نامه ملخی، دفترچه یادداشت، تقویم، پاکت نامه A4، پاکت نامه A5، کاور و برچسب سی دی، فاکتور اختصاصی، طراحی ماگ، ساعت دیواری، والپیپر برای گوشی، موبایل، کامپیوتر و … می تواند باشه.
 
 

توجه

قبل از ثبت سفارش خود از طرق راه های ارتباطی ما با کارشناسان مربوطه جهت مشاوره کامل برای پروژه خود، تماس حاصل نمایید.